Aktualności

Test HONDY CRV

16 marzec 2010, Wtorek

Kolejnym testowanym SUV-em jest znana dobrze na polskich drogach Honda CRV. Najnowszy model 2010 oprócz wielu zmian otrzymał także po raz pierwszy automatyczną skrzynię biegów.

Nowy Focus, kolejna Meriva, Honda CRZ, Audi A1 i wiele innych, czyli nowości z Genewy (galeria)

16 marzec 2010, Wtorek

Trwa Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Należy on do najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w roku kalendarzowym. W tym roku obchodzi swoje 80. lecie. Targom przygląda się nasz reporter Zbigniew Sieczka.

Tragiczny wypadek w Kanadzie

15 marzec 2010, Poniedziek

Podczas nieoficjalnych zawodów Big Iron Shoot-Out rozgrywanych w Revelstoke w Kanadzie doszło do tragedii. Uczetnicy zawodów i setki widzów zostali porwani prze lawinę podciętą przez zawodników starających się jak najwyżej podjechać pod prawie pionowe zbocze. Zawody odbywają się corocznie, ale jak mówi szef kanadyjskiego stowarzyszenia snowmobilowego - są one nieoficjalne, i udział w nich odbywa się na własne ryzyko. Ryzyko to kosztowało juz śmierć dwóch zawodników, ale akcja ratunkowa i poszukiwania nadal trwają. Rannych wśród zawodników i kibiców naliczono już ponad trzydziestu.

FORD MUSTANG - zimowy test

13 marzec 2010, Sobota

Jazda zimą może sprawić wiele frajdy również samochodem, tym razem testujemy jednego z najpopularniejszych Muscle Cars.

Paweł Gzela i Mirosław Pamuła znowu wygrali!!!

10 marzec 2010, Środa

Paweł Gzela i Mirosław Pamuła ponownie wygrali Red Bull 1000 Trails. Świetnie spisali się także Łukasz Komornicki i Marcin Biernacki, zajmując drugie miejsce w klasie amator. GRATULUJEMY!!!

Lancer, Astra, Golf - krótki test kompaktów

10 marzec 2010, Środa

Na przykładzie klasy samochodów kompaktowych bez trudu można dostrzec, jak bardzo zmieniają się nowe samochody. Patrząc na poprzednie generacje popularnych modeli widać jak segment ten się rozwija. Nowe modele są nie tylko większe, bardziej zaawansowane technologicznie, ale również bardzo wygodne. Jak to zwykle bywa, za przyjemności się płaci, więc proporcjonalnie do standardów rośnie i cena.

RedBull 1000 Trails - dzień pierwszy.

5 marzec 2010, Piątek

Ponad 200 kilometrów trudnej i zaskakującej trasy - tak wyglądał pierwszy, piątkowy odcinek zawodów. Nalepsi z Polaków okazali się Paweł Gzela i Mirosław Pamuła w klasie pro oraz Łukasz Komornicki i Marcin Biernacki w klasie amator - obie pary zajmują 3 miejsca w generalnych klasyfikacjach klas.

W sobotę drugi, równie wymagający odcinek, wszyskto może się jeszcze wydarzyć. Trzymamy kciuki!

Red Bull 1000 Trails 2009 - film

4 marzec 2010, Czwartek

Właśnie rozgrywa się tegoroczna edycja wyścigu, w oczekiwaniu na wyniki rywalizacji proponujemy juz teraz przypomnieć sobie jak było rok temu.

Właśnie rozpoczyna się RedBull 1000 Trails

4 marzec 2010, Czwartek

W samo południe rozpocznie się prolog tegorocznego Red Bull 1000 Trails, a najbliższe dwa dni zawodnicy spędzą na morderczej, kilkusetkilometrowej trasie. Na starcie stanęło 21 zawodników z Polski, w tym Miosław Pamuła i Paweł Gzela którzy wygrali zeszłoroczną edycje. W imieniu zespołu snowmobil.pl życzymy wszyskim powodzenia!!!

Mitsubishi Outlander - przepis na sukces w klasie SUV

28 luty 2010, Niedziela

Jak jeżdżą i co oferują nam wyglądające jak terenowe, ale poruszające się jako szosowe i osobowe samochody klasy SUV? Odpowiedzi na te pytania daje test Mitsubishi Outlander-a.

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum