Aktualności

Rafał Sonik wygrał Rajd Brazylii w kategorii quadów i zapewnił sobie Puchar Świata

25 sierpień 2010, Środa

Rafał Sonik jest pierwszym w historii zagranicznym kierowcą quada, który wygrał Rally dos Sert?es (zwany ?Małym Dakarem?). Tym samym zapewnił sobie mocną pozycje lidera i Puchar Świata FIM w Cross - Country na jedną rundę przed końcem sezonu.

Testujemy: Nowa Kia Sorento

20 sierpień 2010, Piątek

"Nowe Sorento wyróżnia się spośród tradycyjnych pojazdów klasy SUV" - zapewnia Kia w prospekcie promującym największy model osobowy tego producenta na polskim rynku. Jaki jest naprawdę nowy SUV? Na pewno bardziej osobowy niż poprzednik. Nastawieni raczej sceptycznie wsiadamy do dużej Kii. A niech nas zaskoczy!

Bełtowski wygrywa VIII rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

15 lipiec 2010, Czwartek

Marcin Bełtowski w Subaru Imprezie zwyciężył w VIII rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, które w sobotę i niedziele odbywały się w okolicach Limanowej.

Podczas pierwszego podjazdu krakowianin zaliczył drugi czas tuż za Mariuszem Stecem. Jednak w drugim wyścigu wygrał z Mariuszem o 2 sekundy i ustanowił nowy rekord trasy Limanowa - Przełęcz pod Ostrą, który od 11 lipca 2010 wynosi 2.29.657, a średnia prędkość zawodnika wyniosła 147.95 km/h.

Le Mans 24h: 78 edycja legendarnego i morderczego wyścigu samochodowego

20 czerwiec 2010, Niedziela

Relacja z tegorocznego wyścigu Le Mans 24h.

Usługa kontakt.snowmobil.pl

16 czerwiec 2010, Środa

Byłeś na fajnej moto-imprezie, widziałeś fajne zawody czy masz inne ciekawostki, którymi chciałbyś podzielić się z innymi? Teraz już możesz! Dzięki uprzejmowści firmy Grupa Medio możemy od dziś korzystać z profesjonalnej aplikacji do przesyłania wiadomości, zdjęć i filmów! Wystarczy wejsć na kontakt.snowmobil.pl i skorzystać z formularza.

Zapraszamy!!!

Erzberg Rodeo 2010 podsumowanie

8 czerwiec 2010, Wtorek

Tylko 15 zawodników dotarło na ostatni, 20 check-point Erzberg Rodeo nazwany Erzberg-Arena. Tadek Błazusiak jak zwykle - pierwszy, jest zarazem jedynym Polakiem któremu udało się jak dotąd osiągnąć metę.

Zmagania Orawskie 2010

7 czerwiec 2010, Poniedziek

W weekend odbył się rajd terenowo-przeprawowy w okolicach Lipnicy Wielkiej na Orawie "Zmagania Orawskie" - Wiosna 2010.

Błażusiak znowu triumfuje na Erzberg Rodeo!!!

6 czerwiec 2010, Niedziela

Niesamowity nowotarżanin Tadeusz Błazusiak, który cztery lata temu zadebiutował w enduro startem na Erzberg Rodeo - najtrudniejszych zawodach w Europie po raz czwarty wygrał te zawody. Pobił tym samym ustanowiany przez samego siebie w ubiegłym roku rekord zwycięstw w trzech kolejnych edycjach zawodów.

Wyniki, zdjęcia i losy pozostałych zawodników z Polski wkrótce!

Erzberg Rodeo 2010

25 maj 2010, Wtorek

Już za kilka dni rozegrana zostanie kolejna edycja najtrudniejszych w Europie zawodów enduro. Jak co roku na starcie stanie 1500 smiałków, i mamy nadzieję że jak co roku - bo nieprzerwanie od rekordowych trzech lat - na pierwszym miejscu podium stanie Tadek Błażusiak. Oczywiście życzymy także powodzenia wszystkim pozostałym zawodnikom z Polski i nie tylko :)

Kolejna edycja ekstremalnych zawodów Dzicz Bieszczadzka 2010

18 maj 2010, Wtorek

"To impreza na quadach o charakterze przeprawowym w bardzo trudnym terenie. OES, który ma zaledwie 700 metrów pokonywany jest przez zawodników przez 4 godziny. Impreza uważna jest za najtrudniejsza imprezę quadowa w Polsce" - relacjonuje Oskar Pieprzak zwycięzca kwalifikacji Yamaha.

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum