Aktualności

Nowości w salonie ski-doo

18 listopad 2005, Piątek

W Salonie Ski-Doo w Jaworniku koło Krakowa pojawiły sie nowe skutery: najnowszy model Ski-Doo FreeStyle oraz turystyczne skutery serii GTX. Serdecznie zapraszamy!

Zima tuż tuż

16 listopad 2005, Środa

Najstarsi górale mówią, że od jutra ma być prawdziwa zima! Wreszcie! W ubiegłym roku 20 listopada jeździliśmy już w Gorcach, mam nadzieję że i w tym roku natura nas nie zawiedzie.

II runda I Pucharu Podhala OFF-ROAD

7 listopad 2005, Poniedziek

II runda I Pucharu Podhala OFF-ROAD rozegrana w minioną niedzielę nie była szczęśliwa dla naszego teamu ;(< W pierwszym przejeździe uzyskali co prawda drugi czas, ale po drugim spadli na odległe, 10. miejsce.

Naklejki snowmobil.pl

4 listopad 2005, Piątek

Właśnie odebraliśmy z drukarni naklejki. Jeśli podoba Ci się nasza stronka, jeśli lubisz skutery śnieżne i inne moto-sporty może chciałbyś wyróżnić swój samochód, motor lub skuter naklejką z naszym "rogatym" logo? My wszyscy już takie mamy :)
Naklejka jest za free, wystarczy napisać gdzie mamy ją przesłać pocztą

II runda Pucharu Podhala OFF-ROAD

2 listopad 2005, Środa

6 listopada, czyli w najbliższą Niedzielę odbędzie się kolejna, II runda Pucharu Podhala OFF-ROAD. Zawody tak jak poprzednio odbędą się na torze w Nowym Targu.
Po udanym występie naszego teamu w I rundzie (II miejsce), tym razem także spodziewamy się równie pasjonującej rywalizacji! Zobacz fotki z I rundy!

Zmiany na stronie

2 listopad 2005, Środa

Coraz więcej odwiedzin na stronie pozwala mi przypuszczać, że zaglądaja tu nie tylko moi "skuterowi" znajomi, którzy bez słów wiedzą co i jak . Dla tych którzy odrobine się gubią zamieszczam tu opisy do zdjęć z galerii.

Oceń naszą stronę

31 październik 2005, Poniedziek

Off-Road.pl zamieścił w swoich zasobach link do naszej strony! Dzieki temu nasza strona bierze udział w rankingu, którego podstawą są Wasze głosy i oceny. Jeśli chcesz ocenić naszą stronę, kliknij poniższy przycisk. Z góry dziękujemy za wysokie oceny :)

Zdjęcia z otwarcia salonu

30 październik 2005, Niedziela

Zgodnie z zapowiedzią, zamieszczamy zdjęcia z otwarcia salonu wystawowego Ski-Doo! Jak już pisaliśmy imprezka udała się znakomicie, sami zobaczcie!
Jeśli chcecie odwiedzić salon osobiście musicie się spieszyć, otwarty będzie tylko do 15 stycznia 2006.

Nowe galerie

30 październik 2005, Niedziela

Zapraszamy do galerii Snowmobil, przeszukaliśmy archiwum i dorzuciliśmy parę fotek, polecam.

Gra ski-doo

28 październik 2005, Piątek

Na prawdziwą jazdę przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale wirtualnie już można poćwiczyć :) Gra Snowmobil dla treningu.

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum