Aktualności

Pierwsza jazda w Gorcach!

12 grudzień 2005, Poniedziek

Nie jest jeszcze rewelacyjnie, ale jeździć już można. Sprawdziliśmy to wczoraj. Śniegu jest niestety dużo mniej niż na Pilsku ale i tak zabawa była niezła. Oby natura wkrótce obdarzyła nas kolejną porcja śniegu :)

Reportaż o skuterach śnieżnych

10 grudzień 2005, Sobota

Motocyklowo skuterowy portal jednoslad.pl zamieścił ponownie stworzony w ubiegłym sezonie i z naszym udziałem reportaż o skuterach śnieżnych. Zapraszamy!

Weekendy na Pilsku

10 grudzień 2005, Sobota

Wreszcie zamieszczamy obiecane fotki z dwóch pierwszych weekendów które spędziliśmy na Pilsku. To naprawdę są zdjęcia z tego sezonu - ostatni weekend listopada i pierwszy weekend grudnia!
Śniegu było już sporo, choć rozpieszczeni poprzednią, bardzo śnieżna zimą chcielibyśmy go znacznie znacznie więcej.

Zapraszamy do galerii. Miłego oglądania!

Ski-Doo Bombardier nie produkuje skuterów z silnikiem Diesla!

2 grudzień 2005, Piątek

Nawał zapytań o skutery śnieżne marki Ski-Doo Bombardier napędzane silnikiem Diesla, zmusza nas do sprostowania informacji zawartej w grudniowym numerze miesięcznika PLAYBOY. Otóż Pan Rafał Jemielita w artykule "Na podbój Arktyki" pisze w tymże miesięczniku o modelu MACH Z z jednolitrowym silnikiem Diesla SDI... Niestety, skojarzenie oznaczeń SDI z modelami VW jest tutaj błędne. Ski-Doo Bombardier nie produkuje skuterów śnieżnych z silnikami Diesla, a silnik 1000 SDI jest owszem jednolitrowym, ale dwusuwowym silnikiem benzynowym.
Swoją drogą polecamy się wszystkim redakcjom zainteresowanym skuterami śnieżnymi i tym wspaniałym sportem.

Wreszcie nadszedł Mały Weekend!

30 listopad 2005, Środa

Mam nadzieję, że ubiegłoroczna tradycja w tym roku nie zaginie! Otóż w tamtym roku my, jeżdżący na skuterach śnieżnych wprowadziliśmy do kalendarza nowe pojęcie: Mały Weekend... Zaczyna od środy (czyli już od dziś) i trwa do piątku, czyli do Weekendu Właściwego :)
Dzięki tym kosmetycznym zmianom w kalendarzu mogliśmy bez wachania poświęcić pięć z siedmiu dni tygodnia jeździe na skuterach śnieżnych, i choć nie wszyscy zastosowali się do wprowadzonych przez nas zmian, wszyscy uznali pomysł za godny naśladowania.
Pozdrawiam, już tylko godziny dzielą nas od następnego wyjazdu, i tym razem narobimy mnóstwo fotek !!

Sezon 2005/2006 OTWARTY

28 listopad 2005, Poniedziek

Zgodnie z zapowiedzią w ubiegły piątek otworzyliśmy sezon! Było wspaniale, Pilsko i okoliczne pagórki okazały się dla nas bardzo bardzo gościnne. W piątek było jeszcze troche mało sniegu ale po sobotniej zamieci śnieżnej warunki do jazdy znacznie się poprawiły...

Otwarcie sezonu

23 listopad 2005, Środa

W najbliższy piątek otwieramy sezon !!! Gdzie i kiedy dowiedzą się niestety tylko zaufani... z pewnych względów nie mogę podać tutaj szczegółów, ale zainteresowani znają do mnie numer :)

Zdjęcia z II rundy Pucharu Podhala OFF-ROAD

22 listopad 2005, Wtorek

Trochę późno, ale w galerii 4x4 pojawiły się fotki z drugiej rundy Pucharu Podhala OFF-ROAD Zapraszamy!

Pierwsz śnieg

18 listopad 2005, Piątek

Śnieg!!! Czyżby moje modły zostały wysłuchane i wreszcie nadeszła zima?! Patrze przez okno i co widzę? Śnieg! Na razie tylko pada (a właściwie pruszy) ale to już dobry znak!

Forum - informacje o pogodzie

18 listopad 2005, Piątek

Padający śnieg staje się dla nas tematem nr 1, więc na forum pojawił sie nowy temat: Pogoda, czyli gdzie jest śnieg?
Jeśli wiesz coś na temat śniegu, lub właśnie chciałbyś się czegoś dowiedzieć - zapraszamy!

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum