Aktualności

Salon ski-doo

12 styczeń 2006, Czwartek

W najbliższy weekend kończy się wystawa ski-doo w Jaworniku koło Krakowa! Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili to miejsce na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, mamy nadzieję że równie dużym zainteresowniem cieszyć się będzie przyszłoroczna ekspozycja! Gdzie i kiedy dowiecie się oczywiście na www.snowmobil.pl !

DAKAR

4 styczeń 2006, Środa

Kiedy my walczymy ze śniegiem, nasi dzieli rodacy, którzy tak jak my mają kroplę benzyny we krwi, walczą z piaskiem pustyni na rajdzie DAKAR.
Wczoraj dotarła do nas wiadomość o wycofaniu się Marka Dąbrowskiego, dziś dowiadujemy się o awarii która wykluczyła z dalszego wyścigu Krzysztofa Hołowczyca.
Smutne te wiadomości. Gratulujemy walki i mamy nadzieję na sukcesy w następnych latach. Na trasie rajdu pozostaje Jacek Czachor - POWODZENIA!!!

Witam w Nowym Roku

2 styczeń 2006, Poniedziek

Święta święta i po świętach! Na skutery Panie i Panowie!
Czekam na nowe fotki! - Artek Kat - wracaj do formy! To tylko ręka!

Święta Bożego Narodzenia

24 grudzień 2005, Sobota

Wesołych, zdrowych i śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim w imieniu snowmobil.pl

Skuter 1000SDi

22 grudzień 2005, Czwartek

W salonie ski-doo w Jaworniku pojawił się najmocniejszy skuter 1000SDi, ma ponad 200 KM !!!

Ale była jazda!

19 grudzień 2005, Poniedziek

Miejscami kilku metrowe zaspy, nieprzetarte szlaki, słońce - po prostu fantastycznie!!! Trasy jakie pokonaliśmy w miniony weekend podzieliły niestety naszą grupę w wyniku czego jest teraz grupa EXTREME TEAM która zawsze dociera do celu i PARA-EXTREME TEAM która przy pierwszej okazji ucieka asfaltem do domu :)
Przy okazji chciałbym podkreślić, że nasza grupa nie ma nic wspólnego z "mistrzami jednej prostej", którzy za cel swoich skuterowych wypraw obrali sobie nartostrady pełne narciarzy i szlaki pełne turystów. Niestety jako liczna i zorganizowana grupa często jesteśmy oceniani przez pryzmat takich właśnie snowmobilistów, dlatego jeszcze raz podkreślam, nie mamy z nimi nic wspólnego a nasze trasy wiodą przez miejsca gdzie nikomu nie przeszkadzamy.

Prawdziwa zima już nadeszła

17 grudzień 2005, Sobota

Wczoraj zaczęła się chyba prawdziwa zima! Jak donoszą mi snowmobilowi znajomi w całej południowej Polsce, od zachodniej do wschodniej granicy śniegu jest mnóstwo a i warunki do jazdy na skuterach śnieżnych wyśmienite!
Życzę wszystkim udanego weekendu!!!

Serwis ski-doo

15 grudzień 2005, Czwartek

Nie zapomnij o przeglądzie swojego ski-doo. Polecamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy przedsezonowe i okresowe.

Kliknij aby zobaczyć serwis.

Nowa galeria

15 grudzień 2005, Czwartek

Kolejna porcja zdjęć z Pilska! Tym razem z poprzedniego weekendu (10-11.XII), zobacz koniecznie!!!

Naklejki snowmobil.pl

13 grudzień 2005, Wtorek

Ciągle jeszcze mamy naklejki z "rogatym" logo snowmobil.pl! Zainteresowanie nimi jest bardzo duże, zresztą coraz częściej widzę je na mijanych samochodach, jeśli i Ty chcesz taką naklęjke na skuter, auto bądź przyczepę pisz do nas, dostaniesz je za free !!!
Nie zapomnij napisać na jaki adres mamy Ci je wysłać.

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum