Aktualności

SNOW SHOW

22 luty 2006, Środa

Przy drogach stoją billboardy z reklamą imprezy SNOW SHOW która ma się odbyć w Zakopanem, na billbordzie jest skuter i podpis: rekord polski w skokach na skuterze śnieżnym... jeśli macie jakieś informacje o tej imprezie, kto będzie skakał itp. zapraszam na Forum

Nowe galerie

20 luty 2006, Poniedziek

W galerii pojawiły się nowe zdjęcia! Polecamy galerię "EuroTrip", z naszego zagranicznego wypadu z przed dwóch tygodni, oraz fotoreportaż z nagrania programu "Mój Pierwszy Raz". Zapraszamy!!!

Kolejna wyprawa

16 luty 2006, Czwartek

Wiem, wiem, drugi tydzień mija a zdjęć ciągle nie ma. W dodatku nie znajduje nic na swoje usprawiedliwienie! Obiecuje że już jutro pojawią sie nowe galerie - w tym zapowiadana galeria z naszej europejskiej wycieczki z przed dwóch tygodni!
Tymczasem szykujemy sie już do kolejnego wyjazdu! Niestety koledzy z Rzeszowa nas zawiedli - nie chcą przyjechać, i tu zwracam się do nich: nie bójcie się, jazda będzie wyśmienita, imprezy równie dobre - nie ma strachu! Liczyliśmy na wspólną jazdę w ten weekend!!! Jeśli jednak sie namyślicie dzwońcie do Janusza, wiecie którego!

Po weekendzie ...

6 luty 2006, Poniedziek

Tak jak zapowiadaliśmy, w ten weekend buszowaliśmy trochę po europejskich górkach, szukając miejsc do jazdy. Wyjazd udał się rewelacyjnie, jak tylko ochłoniemy i rozpakujemy walizki zamieszczę fotki i relację z wyjazdu! Zapraszam za kilka dni!

Pomysł na zimę

1 luty 2006, Środa

Miło nam poinformować Was, że w najnowszym, styczniowo-lutowym wydaniu magazynu OFF-ROAD PL znalazło sie miejsce na skutery śnieżne! Polecamy lekturę artykułu "Pomysł na zimę"

I znowu nadszedł mały weekend!

1 luty 2006, Środa

Tym razem spędzimy go naprawdę nietypowo, już dziś w nocy wyruszamy na zagranicze "turne" - mamy zamiar pojeździć troche w Alpach. Kto wie, Austria, Włochy a może Francja - tam nas jeszcze nie było! Początkiem przyszłego tygodnia zamieścimy fotki z tego wyjazdu, zapraszamy!

Bombardier najlepszy

31 styczeń 2006, Wtorek

Od dawna twierdziliśmy, że skutery śnieżne Ski-Doo Bombardier nie mają sobie równych, teraz okazało sie że także ATV marki Bombardier są nie do przebicia - dowód - trzy pierwsze miejsca w kategorii ATV podczas rajdu Lizbona - Dakar 2006 zajęli kierowcy ATV Bombardier! Gartulacje!

Sezon pełen kontuzji!

30 styczeń 2006, Poniedziek

Nie wiem co się z nami stało w tym sezonie ale w sobotę kolejna osoba nadszarpnęła sobie zdrowie! Jak tak dalej pójdzie to ze strachu przestane jeździc na skuterze. Żartowałem oczywiście! Ale tak serio była już w tym roku złamana ręka, potem mocno uszkodzone kolano a w miniony weekend kolega o mało nie stracił oka w starciu z drzewem! Na szczęście skończyło się na licznych ranach szarpano - ciętych twarzy. Szybkiego powrotu do zdrowia życze wszystkim!

Mój pierwszy raz

27 styczeń 2006, Piątek

W ubiegły poniedziałek na prośbę jednej z polskich telewizji uczyliśmy jeździć na skuterze śnieżnym jedną z gwiazd polskiego kina! Muszę przyznać że nauka okazała się bardzo bardzo owocna i już po kilku godzinach gwiazda śmigała jakby jeździła od dziecka! Więcej dowiecie się z programu, o którego emisji poinformujemy Was oczywiście na naszej stronie!

Ale zimno!

24 styczeń 2006, Wtorek

Lubie zime, ale to co się teraz wyprawia to już przegięcie! Przy takiej temperaturze nie da się jeździć - wiem bo sprawdziłem to na sobie wczoraj! Skończyło się odmrorzeniami na twarzy!!! Co za ból! Na szczęście nie zamarzałem sam, ale o tym dowiecie się w niedalekiej przyszłości...

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum