Aktualności

Skok skuterem śnieżnym ze skoczni narciarskiej?

19 marzec 2006, Niedziela

Skok skuterem śnieżnym ze skoczni narciarskiej? - Niemożliwe?! Oczywiście że możliwe, w emitowanym aktualnie w TVN Turbo programie TOP GEAR Ski-Doo zmierza się ze skocznią narciarską w Lillehamer!!
To nie żarty, zobaczcie sami - powtórki programu w poniedziałek o 9.00 i 20.00. Godziny emisji kolejnych powtórek w następne dni znajdziecie na stronach www.tvnturbo.pl !

ICE COOL SNOW SHOW - wyniki

16 marzec 2006, Czwartek

Przepraszam że dopiero teraz, ale właśnie wpadły mi w ręce wyniki sobotnich zawodów ICE COOL SNOW SHOW które odbyły się w Zakopanem. Przedmiotem rywalizacji były skoki na skuterach śnieżnych marki ARCTIC CAT.
Rekordzistą został Tadeusz Galica Gudbaj skacząc na odległość 22,5 metra! Gratujemy!

Alpes Quad Trophy

12 marzec 2006, Niedziela

Chcecie zobaczyć quady jeżdzące po śniegu?! Nie ma sprawy - na stronach ATV Polska pojawiła się właśnie foto galeria z imprezy Alpes Quad Trophy.
Hmm, byłem chwilkę na tej imprezie i większość quadów jakie widziałem było po kierownice zakopane w śniegu - najwyraźniej zdjęcia zrobiono później, kiedy je odkopano :)

Dzień Chłopaka!

10 marzec 2006, Piątek

Właśnie się dowiedziałem że dzisiaj mamy ... Dzień Chłopaka! Hmm, jak dotąd żadnych życzeń nie dostałem, ale jeśli niewiasty odwiedzające naszą stronę chciały by nam czegoś życzyć to zapraszam do księgi giści ;)

Zapowiada się wspaniały weekend!

9 marzec 2006, Czwartek

Już dziś wyruszamy zdobywać Zawoje, to blisko 80 km w jedną stronę, a w sobotę po południu jedziemy oglądać jak nasi koledzy biją w Zakopanem rekord Polski w skoku na skuterze śnieżnym! Będzie się działo.
Równolegle, od jutra zaczyna się w Witowie koło Zakopanego impreza miłośników ATV Alpes Quad Trophy - musimy tam zajrzeć by zobaczyć jak quady radzą sobie na śniegu :)
Z tego co wiem także na nowotarskim stoku narciarskim ZADZIAŁ będzie pachniało benzyną, w sobotę wieczorem mają się tam odbyć zawody samochodów terenowych!
Życzę wszystkim udanego weekendu!!!

Dzień kobiet :)

8 marzec 2006, Środa

Drogie Panie!
W imieniu snowmobil.pl życzę Wam wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta! Szczególne życzenia dla snowmobilistki Oli!!!

Zawody na Zadziale

6 marzec 2006, Poniedziek

Stało się już tradycją, że nowotarscy snowmobiliści bawią niepełnosprawne dzięci i młodzież na corocznych zawodach narciarskich organizowanych na stoku narciarskim ZADZIAŁ w Nowym Targu. Tak było i w tym roku. Zawody odbyły się w ubiegły czwartek, drugiego dnia marca.

Nowe modele skuterów

6 marzec 2006, Poniedziek

U nas zima w pełni, sezon trwa w najlepsze a producenci skuterów śnieżnych już odkrywają karty na następny sezon! Tak tak, Ski-Doo (BRP) i YAMAHA ujawniły na swoich stronach internetowych modele 2007.

Artek Kat

5 marzec 2006, Niedziela

Artek Kat - jaki jest każdy wie... Oczywiście każdy kto go zna, a dla tych którzy go nie znają zamieszczamy tutaj kilka faktów o nim :)

Nowa galeria

4 marzec 2006, Sobota

W galerii pojawiły się zdjęcia z ostatnich dwóch weekendów :). Wkrótce kolejne zdjęcia, zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony.

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum