Aktualności

Wyprawa na motorach

26 czerwiec 2006, Poniedziek

Dwudniowa wyprawa na motorach pozwoliła przebyć trasę, która na skuterach śnieżnych ciągle pozostaje niepokonana. Z Nowego Targu do Ustrzyk Dolnych w Bieszczadach! Wkrótce zamieścimy galerię i więcej info.

Wiosna na całego

18 czerwiec 2006, Niedziela

Na nizinach wiosna na całego, a jednak udało się nam jeszcze odszukać ostatnie połacia śniegu!!! Zdjęcie obok to Czoło Turbacza w Gorcach, w tle, pod lasem jeszcze można by pojeździć!

KTM Uphill Cross

5 maj 2006, Piątek

Już jutro odbędą się pierwsze na świecie zawody polegające na slalomie równoległym czterech motocykli pod stok narciarski! Zawody o nazwie KTM Uphill Cross odbędą się w Rabce na stoku narciarskim Polczakówka. Już dziś można oglądać tam terningi zawodników, polecamy!

Mój Pierwszy Raz

20 kwiecień 2006, Czwartek

Jeśli chcesz zobaczyć jak Edyta Jungowska radzi sobie na skuterze śnieżnym oglądaj program "Mój Pierwszy Raz", w sobotę o 20.55 w TVP2. Polecam!

Wesołych Świąt

15 kwiecień 2006, Sobota

Wesołych Świąt i ... zalanego poniedziałku życzę wszystkim w imieniu własnym i snowmobil.pl

Bombardier Outlander XT

13 kwiecień 2006, Czwartek

Sezon skuterowy jeszcze nie zamknięty a my jesteśmy już prawie gotowi do letniego! Poznajcie Bombardier Outlander XT, poj. 800 cm, moc 64KM, dwa cylindry w układzie V, najmocniejszy quad na świecie w wersji przeprawowej XT z wyciągarką WARN 2500.

Nowe galerie

9 kwiecień 2006, Niedziela

Wszyscy którzy zapomnieli już o zimie będą pewnie zaskoczeni, ostatnie trzy dni spędziliśmy na Pilsku gdzie śnieg nadal zalega, grubą - dwu metrową warstwą!!!
Piękne słońce, śnieg i rewelacyjne warunki do jazdy - było na prawdę super, wkrótce zamieścimy fotki. Zobacz fotki z tego wyjazdu!

www.snowmobil.pl

6 kwiecień 2006, Czwartek

6 kwietnia zapiszę się w historii jako dzień w którym przekroczona została ilość 10000 (słownie: dziesięciu tysięcy) unikalnych wejść na stronę naszą stronę www.snowmobil.pl !!!
Dziękuje wszystkim zaglądającym na naszą stronę, i zapraszam jak najczęściej - na lato przygotujemy serwis atv & off-road & enduro - na pewno nie będzie nudno!

Wiosna za pasem

21 marzec 2006, Wtorek

Trzeba jakoś zagospodarować nadchodzące, letnie miesiące. Może motocross?! MotoX.com.pl - specjaliści do motocrossu!

Przedstawiamy jeden z najciekawszych serwisów internetowych poświęconych motocrossowi oraz dyscyplinom pokrewnym...

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum