Aktualności

Co z tą zimą

10 styczeń 2007, Środa

Trudno, nie ma śniegu w Polsce to poszukamy go w innych krajach! Ile można czekać? + 10 w grudniu było jeszcze śmieszne ale teraz??? Ekolodzy mieli racje - klimat się ociepla... ale damy sobie radę!
Informatorzy donoszą o wielkich opadach śniegu w Rumunii, a co to dla nas?!
Wkrótce wyjeżdżamy, jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na forum.

Relacja z wyprawy, dzień po dniu na snowmobil.pl (no chyba że nam laptopa zakoszą! :) )

Święta, święta ...

24 grudzień 2006, Niedziela

Wesołych Świąt !!! ... i śniegu ;)

Nowa dostawa skuterów ski-doo

13 grudzień 2006, Środa

W salonie full, otrzymaliśmy kolejną dostawę skuterów ski-doo. Jest to jedyne miejsce w Polsce, gdzie wystawione jest około 10ciu nowych ski-doo. Duży wybór odzieży snowmobilowej, kurtki, spodnie, buty. Zapraszamy !!!

Pada śnieg ...

12 grudzień 2006, Wtorek

Nie chce zapeszyć, ale w końcu pada śnieg. Mam nadzieję, że tym razem to naprawdę zima i najbliższy weekend spędzimy na skuterach!
Jeśli nie, to na otarcie łez robimy imprezę w Szczyrku!
Może jak "zaczarujemy" pogodę to w końcu zaczniemy sezon.
Tak czy inaczej info o imprezie będzie podane w piątek, sprawdź koniecznie i już teraz zarezerwuj sobie weekend!

Nowy dział ogłoszenia

10 grudzień 2006, Niedziela

www.snowmobil.pl jest największym polskim portalem snowmobilowym. Co miesiąc naszą stronę odwiedza kilka tysięcy osób zainteresownych tematem skuterów śnieżnych. W związku z wieloma prośbami, udostępniamy dział ogłoszenia do Państwa komercyjnego użytku.
Chcesz sprzedać skuter? Prowadzisz wypożyczalnie? To jest najlepsze miejsce dla reklamowania swojej działalności!Zainteresowanych proszę o kontakt: wojtek@snowmobil.pl

Zapraszamy do współpracy!

Galeria ze szczyrku

6 listopad 2006, Poniedziek

Koledzy ze Szczyrku też przypominają o nadchodzącej zimie. Zamieszczamy kilka zdjęć z ubiegłego sezonu. Kliknij, aby przejść do galerii.

Nastała zima

2 listopad 2006, Czwartek

Oficjalnie informuje, 2 listopada 2006 zaczęła się zima! Śnieg spadł, pada i będzie padał przez najbliższych kilka miesięcy. Wszystkich mających więcej info, np.: gdzie już można jeździć lub kto już zaczął sezon odsyłam na forum.

Nowa galeria

15 październik 2006, Niedziela

W oczekiwaniu na pierwszy śnieg dodaliśmy galerię zdjęć naszych bieszczadzkich przyjaciół: Tomka, Krzyśka, Janusza i Daniela - bieszczadzkich zakapiorów. Zdjęcia pochodzą z ubiegłego sezonu, ale za kilka tygodni będą już świeże fotki z nadchodzącego sezonu! Aby przejść do galerii kliknij tutaj!

snowmobil.pl

19 wrzesień 2006, Wtorek

Uff! Ale się dzieje ;)
Nie dość że na kilka tygodni nasza główna domena (www.snowmobil.pl) wypadła z sieci, to jeszcze nie obeszliśmy tak jak należy 1. rocznicy istnienia strony snowmobil.pl!
Macie racje, to skandal - w najbliższych dniach poprawimy się, pojawią się zaległe, już dawno obiecane galerie, także wygląd strony zostanie nieco odświeżony, zapraszamy jak najczęściej! Zima za pasem!!!

Auto Moto Show w Katowicach

4 wrzesień 2006, Poniedziek

Zapraszamy na stoisko ski-doo BOMBARDIER na targach motoryzacyjnych Auto Moto Show, które odbędą się w Katowickim Spodku w dniach 8 - 10 września!

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum