Aktualności

Gorce: niepełnosprawni jeździli na quadach

Data dodania: 14 maj 2010, Piątek / Ilość wyświetleń: 2063

Fundacja Jaśka Meli "Poza Horyzonty" wraz z młodzieżą z Ośrodka Szkolno ? Wychowawczego dla Młodzieży Niesłyszącej i Słabosłyszącej w Krakowie gościła w schronisku na Starych Wierchach w Gorcach. Był to jej drugi z trzech planowanych wyjazdów w ramach pierwszej edycji fundacyjnej akcji "Niepełnosprawni w górach".

Głównym punktem programu była możliwość jazdy quadami po bezdrożach Gorców ze Starych Wierchów na Maciejową. Uczestników wyprawy wozili quadowcy z Witów Extreme Group. Jak relacjonuje Norbert Wasik Witów EG, początkowo nieśmiało i z oporami, później z coraz większą ochotą i zapałem niesłysząca młodzież decydowała się na przejażdżkę wytyczoną trasą - co ważne uśmiechom i krzykom radości nie było tu końca.

Serdecznie dziękujemy ekipie z Witowa za poświęcony nam czas! Późna pora, a co za tym idzie ciemność rozświetlona jedynie światłem pięknej pełni księżyca i reflektorami quadów, błoto (oj padało wcześniej w Gorcach, padało...) i bardzo off-roadowa trasa (...).Wszystko to dostarczyło niezapomnianych wrażeń uczestnikom wyjazdu! - napisano na oficjalnej stronie Fundacji Jaśka Meli "Poza Horyzonty".

baz/r/

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum