Aktualności

Freestylowcy w Tymbarku

Data dodania: 31 lipiec 2011, Niedziela / Ilość wyświetleń: 6036

Po dwóch pierwszych etapach zawodów w Kwidzynie i w Zielonej Górze - Puchar Polski FMX Skillz Up Cup zorganizowany został w Tymbarku. Arena sportowa była też miejscem... oświadczyn. Przyjętych.

Liderem rozgrywek jest Bartek Ogłaza, który wygrał obydwie dotychczasowe rundy zawodów. Tym razem zwyciężył Arur Puzio (93 pkt), przed Piotrem Potaczało (87 pkt) i Michałem Daciukiem (62,5 pkt). Czwarte miejsce zajął Damian Czudak (57 pkt).

Zawodnicy zaprezentowali się w widowiskowych konkurencjach - na największe wychylenie motocykla w powietrzu - "Inter Motors Best Whip" oraz na najlepszy trick - "otoMoto Best Trick". Najlepszy backflip wykonał Piotr Potaczało, najlepszy Whip - Artur Puzio.

Dla przypomnienia - Artur Puzio już dwukrotnie uplasował się za liderem klasyfikacji generalnej - Ogłazą. Został również wicemistrzem Polski w FMX.

Organizatorzy przygotowali nie tylko sportowe atrakcje - dla widzów zorganizowano kilka koncertów, w tym zespołów Fun Fire oraz Oddziału Zamkniętego.

Zaskoczeniem był gest jednego z zawodników. Piotr "Działo" Potaczało na oczach publiczności bukietem róż oraz pierścionkiem oświadczył się swojej wybrance. Ola powiedziała "tak".

Puchar Polski FMX Skillz Up Cup objęło patronatem medialnym Podhale24.

Zdjęcia z imprezy oglądnąć można tutaj

s/, Zdj. Michał Adamowski, podhale24.pl / autoauto.net.pl

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum